Print
PDF

Wellness

Spríjemnite si teplé letné dni osviežením v našom wellnes!

Print
PDF

Horská turistika

Stredisko sa nachádza priamo v strede oravských vrchov s priamym napojením na turistické trasy. Priamo pred kolibou prechádza žltá turistická značka s napojením na hlavnú turistickú magistrálu Oravy (červená značka hrebeňom oravskej magury), pokračuje do Zázrivej, alebo Vás nasmeruje k vrcholu Paráč.

Vrchol Vasiľovskej hole je miesto s unikátnym výhľadom na kotlinu Bielej Oravy, z ktorej uvidíte Oravskú priehradu, okolité obce, ale aj známe vrcholy Pilsko, Babiu horu, vrcholky Roháčov a Rozsutec

Vzhľadom na charakter a náročnosť jednotlivých trás si prídu na svoje viac i menej skúsení turisti.

Prehľad základných možností ponúka nasledovná mapka:

mapa hola

Print
PDF

Náučný turistický chodník

Od Koliby u Kuba až na vrchol Vasiľovskej hole Vás prevedie náučný turistický chodník, ktorý ponúka okrem príjemnej prechádzky s prevýšením niečo málo cez 200 metrov aj množstvo informácií ohľadom fauny, flóry a biotopov tejto oblasti.  

 

Print
PDF

Cykloturistika

V priľahlom okolí strediska je množstvo možností pre pestovanie cykloturistiky či už na asfaltových a spevnených lesných cestách, alebo zjazdných chodníkoch.

V stredisku je možné zapožičať horské bicykle vratane príslušenstva.

 

Print
PDF

Požičovňa bicyklov

Chcete si vychutnať krásy nedotknutej oravskej prírody zo sedla bicykla avšak ten sa k batožine nezmestil? Žiadny problém - radi Vám priamo v stredisku zapožičiame horský bicykel samozrejme s prilbou a poradíme, ktorá trasa by mohla byť ideálna.

 

Print
PDF

Detský bazén

Osviežte sa počas letných dní vo vonkajšom bazéne so solárnym ohrevom vody a priemerom 5 metrov.

Print
PDF

Mini Wellness

Dokonalý relax si užijete v našom Mini Wellness pozostávajúci z fínskej sauny, vírivej vane a atraktívnych ochladzovacích zariadení /vedro, chrlič, tropický dážď...

Mini wellnes je kapacitne obmedzené na 6 osôb a prevádzkuje sa uzavretou formou, t.j. v prípade že je prenajaté určitej skupine, v danom čase nie je prístupné iným osobám.


Print
PDF

Detské ihrisko

Aktivne šantenie vašich ratolestí na zaujímavo riešenom detskom ihrisku zatiaľ čo Vy ich mate stale na očiach z terasy, alebo altanku.


Print
PDF

Kryté ohnisko a gril

Pre večerné posedenie pri ohni či letnu grilovačku aj v menej priaznivom počasí sme pre Vás pripravili altánok s grilom a priľahlým ohniskom pod ktorým sa zmestí aj pre väčšia skupina ľudí.


Klaster Orava

 

Stredisko je zakladajúcim členom 

 

klaster orava

30% zľava !!!

Získajte zľavy až do výšky 30% pri  návšteve atrakcií Oravy !!!

oravapass

Čítaj viac

Kontaktujte nás

Hruštín - Vasiľovská hoľa

e-mail: info@skizabava.sk

tel.: +421 43 2388284

       +421 905 653 766

GPS: 49,29611°N, 19,25887°E

eMail us