Tlačiť
PDF

Základné informácie

Pohyb v panoráme uskutočňujete pomocou kurzora myšky, alebo pomocou šipiek na klávesnici. Približovanie v panoráme je možné pomocou kolieska na myške alebo pomocou kláves SHIFT a CTRL.


Pokiaľ si chcete prezrieť panorámu pri plnom rozlíšení, kliknite tu.

Novovybudované, komplexne vybavené horské stredisko SKI ZÁBAVA Hruštín leží v nadmorskej výške – od 900 m n. m. do 1150 m n. m. na severnej strane Oravskej Magury, 7 km za obcou Hruštín. Táto poloha v kombinácii s tradičným štýlom a vkusným zariadením a milým personálom poskytuje záruku kvalitného relaxu a odpočinku počas letných dní.

Dominantou strediska je komplex zrubových domov a hlavná Koliba u Kuba tzv. "drevená dedinka". Stredisko ponúka ubytovanie vyššieho štandardu. Stravovanie je zabezpečené v štýlovej kolibe s ponukou tradičných Slovenských i regionálnych špecialít.

Po vychádzkach do okolia, cyklotúre, celodenných výletoch k regionálnym atrakciám, alebo len po dni oddychu v štýlovej atmosfére podporenej zvukom zvoncov pasúcich sa oviec si môžete dopriať relax v našom mini wellness zariadení, alebo solárne vyhrievanom bazéniku.

Ideálny deň možno zavŕšiť posedením pri ohnisku spojenom s grilovaním a opekaním slaniny.

Vzhľadom na polohu je stredisko predurčené na kratšie či dlhšie vychádzky do okolitej prírody spojené trebárs so zberom hríbov a lesných plodov, kotrých je u nás stale ešte dostatok. To či zvolíte vlastné nohy, alebo sa vyberiete spevnenou lesnou cestou či chodníkom na bicykli je len na Vás v každom prípade, ak je potrebné, môžete si u nás zapožičať horský bicykel a radi Vám poradíme ideálnu trasu. Spomedzi najzaujímavejších turistických cieľov v blízkom okolí stojí za to spomenúť Puchmajerovej jazierko, náučný turistický chodník priamo od Koliby u Kuba na vrchol Vasiľovskej hole, túru na vrchol Kubínskej hole či hrebeňovú túru po Oravskej magure, alebo výlet na Paráč. Základné možnosti vidno na nasledujúcej mapke.

Okrem cieľov v blízkom okolí odporúčame množstvo zaujímavých atrakcií v rámci širšieho regiónu ako napríklad návšteva Oravského hradu, Oravskej priehrady, lesnej železničky, vysokohorskej turistiky...

mapa holaKlaster Orava

 

Stredisko je zakladajúcim členom 

 

klaster orava

30% zľava !!!

Získajte zľavy až do výšky 30% pri  návšteve atrakcií Oravy !!!

oravapass

Čítaj viac

Kontaktujte nás

Hruštín - Vasiľovská hoľa

e-mail: info@skizabava.sk

tel.: +421 43 2388284

       +421 905 653 766

GPS: 49,29611°N, 19,25887°E

eMail us